Apple iMac 24” M4 16/256 8GPU Yellow 2024 (Z1E3)
Скоро в продажі
Код товару: 836869
Apple iMac 24” M4 16/256 8GPU Yellow 2024 (Z1E3)
Скоро в продажі
Код товару: 836869
Колір:
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 2 866 грн
Захист від браку
2 866 грн
Гарантія 2 роки
від 4 630 грн
Захист від браку
4 630 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 24" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina 4.5K |
| Роздільна здатність | 4480 x 2520 |
| Тип скла | Standard |
| Процесор | Apple M4 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 8 GPU CORE |
| Модель відеокарти | Apple M4 |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Розмір | 54.7 x 46.1 x 14.7 см |
| Вага | 4.42 кг |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2024 |
| Колір | Yellow |
Купити в кредит
Apple iMac 24” M4 16/256 8GPU Yellow 2024 (Z1E3)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом



