Apple iMac 24” M4 24/512 10GPU Pink 2024 (MD2U4)
Під замовлення
Код товару: 836888
Apple iMac 24” M4 24/512 10GPU Pink 2024 (MD2U4)
Під замовлення
Код товару: 836888
Колір:
Об'єм пам'яті:
91 599
грн
100 759 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 3 524 грн
Захист від браку
3 524 грн
Гарантія 2 роки
від 5 286 грн
Захист від браку
5 286 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 24" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina 4.5K |
| Роздільна здатність | 4480 x 2520 |
| Тип скла | Standard |
| Процесор | Apple M4 |
| Конфігурація процесора | 10 CPU / 10 GPU CORE |
| Модель відеокарти | Apple M4 |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 24GB |
| Розмір | 54.7 x 46.1 x 14.7 см |
| Вага | 4.44 кг |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2024 |
| Колір | Pink |
Купити в кредит
Apple iMac 24” M4 24/512 10GPU Pink 2024 (MD2U4)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом



