Термін

Стандартна гарантія на заводські браки від магазину на айфон, айпед, вотч, мак становить 1 місяць з дня покупки . Ви можете докупити річну гарантію від магазину,гарантію на 6 місяців та на два роки.Ціни

iPhone, iPad:

 • гарантія на 2 роки 60 дол по курсу на момент купівлі
 • гарантія на 1 рік 30 дол по курсу на момент купівлі
 • гарантія на 6 місяців 20 дол по курсу на момент купівлі
 • на iPhone X,Xs,Xs Max річна гарантія 50 дол по курсу на момент купівлі
 • на iPhone X,Xs,Xs Max гарантія на 6 місяців 30 дол по курсу на момент купівлі


Mac:

 • гарантія на 2 роки 80 дол по курсу на момент купівлі
 • річна гарантія 50 дол по курсу на момент купівлі
 • гарантія на 6 місяців 30 дол по курсу на момент купівлі


Watch:

 • гарантія на 2 роки 60 дол дол по курсу на момент купівлі
 • річна гарантія 30 дол дол по курсу на момент купівлі
 • гарантія на 6 місяців 20 дол по курсу на момент купівлі


Apple Pencil, Magic Mouse 2, Airport, Magic Keyboard 2, Magic Trackpad, Airpods, HomePod, Apple Tv :

 • гарантія на 2 роки 35 дол по курсу на момент купівлі
 • річна гарантія 20 дол по курсу на момент купівлі
 • гарантія на 6 місяців 15 дол по курсу на момент купівліГарантія не поширюється на поломки які не є заводським браком (розбиття екрану і так далі)

Гарантійному обслуговуванню підлягають товари в повній комплектації. При пред'явленні гарантійної претензії покупець зобов'язаний надати коробки , упаковки , інструкції , сполучні кабелі і пр. , іншими словами все , що входило в комплект поставки.

Гарантійні претензії розглядаються при пред'явленні гарантійного талону.

Причину виникнення дефектів обладнання визначають фахівці гарантійного обслуговування ( термін проведення діагностики - від 1 до 14 робочих днів). При незгоді покупця з їх висновком може бути проведена незалежна експертиза відповідно до закону " Про захист прав споживачів".

Гарантійне обслуговування не поширюється на пошкодження, викликані неправильним підключенням , експлуатацією обладнання в позаштатному режимі, або в умовах , не передбачених виробником , а також тим, що сталося внаслідок дії сторонніх обставин (стрибків напруги електроживлення , стихійних лих і т.д.). Гарантійне обслуговування не поширюється на пристрої з механічними і тепловими ушкодженнями , а також на несправності , викликані внесенням покупцем у пристрій конструкційних , програмних і інших змін (у тому числі моддінг - заміна панелей пристрої , " світиться яблучко" , джейлбрейк та інше).

Якщо ви купили користований товар і він виявився несправний протягом гарантійного терміну його можуть зремонтувати, поміняти на інший, повернути кошти.

Якщо ви купили новий товар (айфон, айпед, вотч) і з ним шось не так ви залишаєте його на діагностику. Якщо є підтвердження що це заводський брак товар міняють на інший (у вас залишається коробка і аксесуари від пристрою який був несправний а по гарантіі даємо новий ). Якщо проблема в екрані (битий піксель та інше то міняється екран) . Якщо проблема з мак то їх ремонтують а не міняють на інший

Якщо після діагностики є заключення про те шо це не є заводським браком, то продавець може здійснити ремонт за рахунок покупця ( за згодою покупця ) .

Згідно ст. 25 Закону України " Про захист прав споживачів " протягом 14 -ти днів, не рахуючи дня купівлі , покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний , якщо він не підійшов за формою, габаритами , забарвленням , розміром або комплектації. Обмін здійснюється у разі , якщо проданий товар не був у вживанні , що не був активований , збережено його товарний вигляд , споживчі властивості , пломби , зовнішні плівки , фабричні ярлики , а також товарний чи касовий чек.