Пристрій 6 міс. 1 рік 2 роки
iPhone 5S/SE, 6/6S, 7/7 Plus, 8/8 Plus 20$ 30$ 60$
iPhone X, XR, XS, XS Max 30$ 50$ 80$
iPad 20$ 30$ 60$
Mac 30$ 50$ 80$
Watch 20$ 30$ 60$
Airpods, HomePod, Apple Tv 15$ 20$ 35$
Apple Pencil, Magic Mouse 2, Airport 15$ 20$ 35$
Magic Keyboard 2, Magic Trackpad 15$ 20$ 35$


Гарантія + Страхування ДисплеюМодель iPhone 1 рік 2 роки
iPhone 5S/SE 40$ 60$
iPhone 6 55$ 75$
iPhone 6S 60$ 80$
iPhone 7 70$ 90$
iPhone 7 Plus 80$ 100$
iPhone 8 80$ 100$
iPhone 8 Plus 90$ 110$
iPhone X/XR 120$ 150$
iPhone XS 170$ 200$
iPhone XS Max 200$ 250$

Гарантія

Стандартна гарантія на заводські браки від магазину на айфон, айпед, вотч, мак становить 1 місяць з дня покупки . Ви можете докупити річну гарантію від магазину,гарантію на 6 місяців та на два роки.


Гарантія не поширюється на поломки які не є заводським браком (розбиття екрану і так далі)

Гарантійному обслуговуванню підлягають товари в повній комплектації. При пред'явленні гарантійної претензії покупець зобов'язаний надати коробки , упаковки , інструкції , сполучні кабелі і пр. , іншими словами все , що входило в комплект поставки.

Гарантійні претензії розглядаються при пред'явленні гарантійного талону.

Причину виникнення дефектів обладнання визначають фахівці гарантійного обслуговування ( термін проведення діагностики - від 1 до 14 робочих днів). При незгоді покупця з їх висновком може бути проведена незалежна експертиза відповідно до закону " Про захист прав споживачів".

Гарантійне обслуговування не поширюється на пошкодження, викликані неправильним підключенням , експлуатацією обладнання в позаштатному режимі, або в умовах , не передбачених виробником , а також тим, що сталося внаслідок дії сторонніх обставин (стрибків напруги електроживлення , стихійних лих і т.д.). Гарантійне обслуговування не поширюється на пристрої з механічними і тепловими ушкодженнями , а також на несправності , викликані внесенням покупцем у пристрій конструкційних , програмних і інших змін (у тому числі моддінг - заміна панелей пристрої , " світиться яблучко" , джейлбрейк та інше).

Якщо ви купили користований товар і він виявився несправний протягом гарантійного терміну його можуть зремонтувати, поміняти на інший, повернути кошти.

Якщо ви купили новий товар (айфон, айпед, вотч) і з ним шось не так ви залишаєте його на діагностику. Якщо є підтвердження що це заводський брак товар міняють на інший (у вас залишається коробка і аксесуари від пристрою який був несправний а по гарантіі даємо новий ). Якщо проблема в екрані (битий піксель та інше то міняється екран) . Якщо проблема з мак то їх ремонтують а не міняють на інший

Якщо після діагностики є заключення про те шо це не є заводським браком, то продавець може здійснити ремонт за рахунок покупця ( за згодою покупця ) .

Згідно ст. 25 Закону України " Про захист прав споживачів " протягом 14 -ти днів, не рахуючи дня купівлі , покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний , якщо він не підійшов за формою, габаритами , забарвленням , розміром або комплектації. Обмін здійснюється у разі , якщо проданий товар не був у вживанні , що не був активований , збережено його товарний вигляд , споживчі властивості , пломби , зовнішні плівки , фабричні ярлики , а також товарний чи касовий чек.

Страхування дисплею

Безкоштовна заміна дисплею на новий, оригінальний протягом 12/24 місяців.

Гарантія діє одноразово та не поширюється на топлену техніку.

Страховка дисплею здійснюється лише при наявності документу про страхування.