Сервісний центр техніки Аpple у Львові

Ремонт техніки Apple у Львові

Немає нічого вічного, тому навіть техніка Apple, яка славиться своєю надійністю, час від часу потребує сервісного обслуговування або ремонту. Тут і стануть в пригоді послуги сервісного центру Епл у Львові. Спеціалісти центру Apple Room проведуть ремонт iPhone та будь-якої іншої «яблучної» продукції.

Послуги з ремонту пристроїв Apple

Ми надаємо повний перелік послуг з діагностики та ремонту техніки Епл у Львові. Сервіс спеціалізується на ремонті айфонів та айпадів. Характер несправності не має значення, наші спеціалісти вирішують завдання різного рівня складності. У нас є великий досвід у виконанні наступних видів робіт:

  • модернізація пристрою;
  • заміна комплектуючих (заміна дисплея iPhone, заміна батареї iPhone і т. п.);
  • відновлення девайсу після впливу зовнішніх чинників (чистка від води);
  • перепрошивка.

Жодне з перелічених завдань на варто делегувати майстру-любителю. Переважно такий підхід лише ускладнює ситуацію. Apple – занадто дорога техніка, щоб довіряти її ремонт непрофесіоналу.

Які переваги отримують клієнти сервісного центру Apple Room у Львові?

  • Безкоштовна діагностика. Якщо ви довіряєте ремонт пристрою Apple нашому сервісу у Львові, діагностика буде проведена безкоштовно. Ми використовуємо спецобладнання, що забезпечує точність даної процедури.
  • Оригінальні комплектуючі. Наші спеціалісти працюють лише з перевіреними запчастинами. Service Apple Room у Львові співпрацює з провідними постачальниками запчастин і комплектуючих. Тому саме нам варто довірити заміну батареї в айфоні або заміну екрану iPhone у Львові. Окрім того, для ремонту використовується сучасне високотехнологічне обладнання і ліцензійне програмне забезпечення.
  • Оперативний та якісний ремонт. За роки роботи, фахівці Apple Room стикалися з найрізноманітнішими несправностями. Тому ремонт займе небагато часу. Наші спеціалісти швидко визначать та усунуть причину поломки пристрою. Ми користуємося технікою Apple, вивчаємо її, розробляємо нові надійні способи ремонту. Якщо поломку можливо усунути – ми це зробимо.
  • Хороші ціни. Враховуючи якість послуг, у нас одні з найбільш лояльних цін на ремонт айфонів у Львові. Вартість залежить від складності поломки і ціни використаних комплектуючих. Довіривши ремонт нам, ви не викинете гроші на вітер.
  • Гарантія. Тривалість гарантії залежить від типу ремонту. Деталі можна взнати, зв’язавшись з менеджером. Проблема, що виникла уже після ремонту, буде усунена швидко і безкоштовно.

Ми розуміємо, що лише задоволений клієнт звернеться знову і порадить саме наш центр, тому приділяємо особливу увагу постійному поліпшенню сервісу. Крім того, Apple Room стежить за професійним рівнем співробітників, регулярно посилаючи їх на курси підвищення кваліфікації.

Чому ремонт iPhone краще довірити сервісному центру Apple Room у Львові?

Знайти у Львові сервісний центр, де ремонтують айфони, не проблема. Чому серед сотень пропозицій варто обрати саме нас? Основна причина – це те, що ми є надійним сервісом.

За якою схемою ми працюємо?

В процесі прийому техніки на ремонт ми фіксуємо зовнішній вигляд пристрою, опис виявленої користувачем неполадки, контакти клієнта. Далі проводиться діагностика пристрою, що включає тестування апаратної частини і огляд техніки на предмет механічних пошкоджень. Після цього озвучується перелік необхідних робіт, терміни відновлення і вартість. Ми не почнемо, поки не отримаємо згоди клієнта на мінімально рекомендовану майстром програму робіт, яка дозволить усунути поломку і причини її виникнення.

Ремонт айфона чи іншої техніки Apple ні в якому разі не можна доручати майстру-любителю. В кращому випадку несправність залишиться, в гіршому – перелік проблем лише збільшиться. В результаті пристрій буде потребувати дорожчого ремонту або взагалі перестане йому підлягати.

Сервіс Apple Room – кращий варіант для ремонту Apple у Львові. Ми – профі в своїй справі і знаємо як працювати оперативно і якісно. Ви знайдете нас в центрі Львова за адресою: пр. Шевченка, 5.

⚡Де знаходиться сервісний центр?

Сервісний центр Apple Room знаходиться в центрі Львова за адресою: пр. Шевченка, 5.

✅Який графік роботи сервісного центру Apple Room?

З понеділка по суботу ми працюємо з 10:00 до 20:00. В неділю – з 12:00 до 18:00.

⭐Скільки коштує діагностика?

Якщо ви довіряєте ремонт нам, діагностика безкоштовна.

️❤На ремонті яких пристроїв ви спеціалізуєтесь?

У нас багатий досвід ремонту айфонів планшетів та годинників Apple.