Як це працює?

1. Вкажіть модель свого iPhone
2. Виберіть iPhone на який хочете отримати знижку
3. Дізнайтеся свою ціну зі знижкою і забронюйте iPhone
Обміняти старий смартфон на новий
Ви віддаєте
Trade In
Хочете отримати
Орієнтовна сума доплати:
Оберіть моделі для обміну

Обмін iPhone на вигідних умовах

Обмін айфона – це спосіб перетворити те, що у вас є, на те, що ви хочете мати. Іншими словами, ви можете обміняти старий айфон на новий, оплативши лише різницю у ціні. Дана практика використовується по цілому світі і відома під назвою Apple Trade in.

Етапи обміну iPhone у Львові в Apple Room

 1. Визначення орієнтовної суми доплати за новий смартфон. За допомогою онлайн-калькулятора, розміщеного на даній сторінці, ви можете взнати, яку різницю доведеться заплатити, щоб обміняти старий телефон на новий. При цьому ви бронюєте модель, яку хочете придбати.
 2. Оцінка пристрою. Для цього вам необхідно завітати в один з магазинів Apple Room. Перелік адрес вказаний у розділі Контакти. Ваш смартфон оглянуть, перевірять та встановлять вартість, за яку ми можемо його у вас придбати. Якщо приблизна ціна вам підійде, переходимо до наступного етапу обміну телефону.
 3. Діагностика в сервісному центрі. Щоб відбулась діагностика, айфон потрібно залишити в сервісному центрі, де відбудеться більше детальний огляд пристрою. Зокрема для нас важливо визначити, чи не постраждав девайс від рідини.
 4. Продаж або обмін айфона на новий. Якщо з пристроєм все добре, ми називаємо точну ціну за нього. Після цього ви можете отримати гроші і придбати новий смартфон.

Нюанси, про які треба знати, якщо ви хочете здати айфон

Для обміну айфона по системі Trade in важливою є наявність оригінальної коробками з заводською комплектацією або гарантійного талону від нашої мережі, який видавався при купівлі.

Сума доплати при обміні айфонів у Львові залежить від:

 • стану пристрою;
 • наявності подряпин;
 • об'єму пам'яті;
 • терміну експлуатації;
 • актуальності девайсу (часу його присутності на ринку);
 • вибору наступної моделі (нової чи вживаної).

Чим краще працює гаджет, чим повнішою є його комплектація і чим менше в нього зовнішніх недоліків, тим вищою буде його вартість. Якщо смартфон перебував у використанні більш ніж 1 рік – вартість може бути дещо нижчою, ніж ви очікували. Але якщо смартфону більше одного року, але він в ідеальному стані – ціна скоріш за все вас потішить.

Як показує практика, власники смартфонів від компанії Apple якщо і змінюють смартфон, то тільки на пристрій цієї ж компанії. Однак не у всіх є бажання переплачувати за кілька додаткових функцій і оновлений дизайн. Саме для цього і діє програма Трейд-ін у Львові.

У декого можуть бути сумніви стосовно чесності оцінки пристрою в магазині. Але покупці, яких ви знайдете завдяки приватним оголошенням, переважно жадатимуть придбати смартфон за мінімальну вартість. В результаті ви можете продати айфон за ціною нижчою від ринкової на 20-30%. А значить, вам доведеться додати кругленьку суму, щоб придбати нову модель.

Якщо купуючи айфон, ви плануєте в майбутньому скористатись Trade-in, необхідно заздалегідь подбати про нього: використовувати максимально акуратно, не допускати появи подряпин, зберегти заводську комплектацію. При обміні iPhone це буде вагомим фактором, який дозволить збільшити оціночну вартість.

Чому обмін айфона в Apple Room це вигідно?

У Львові обмін телефонів по системі iPhone Trade in став популярним відносно недавно. Це хороша можливість вигідно здати вживаний айфон. В результаті ви можете обміняти його на вживаний або новий пристрій. Звертаючись у нашу мережу, ви отримуєте наступні переваги.

 • Економія особистого часу. Щоб здійснити обмін старого телефона на новий у Львові вам не доведеться витрачати час на розміщення оголошень і зустрічі з потенційними покупцями. Останні можуть поставити масу запитань, але так і не купити ваш гаджет. При зверненні в Apple Room одразу після завершення процедури діагностики у вас на руках буде новий смартфон.
 • Безпечний обмін. Кожен, хто користувався послугою Trade-in iPhone у Львові, знає, що в разі співпраці з спеціалізованою мережею магазинів проблем не виникає. Не потрібно турбуватися про те, що ви станете жертвою шахрайства.
 • Відсутність втрат при продажі старого айфона. В Apple Room вас чекає приємна вартість продажу старого гаджета, а також найкращі ціни на нові пристрої. Додатково до цього, ви отримуєте офіційну гарантію від магазину на придбаний iPhone.

З Apple Room вам не потрібно думати, як і кому продати свій старий iPhone, ми забезпечуємо вигідну і чесну систему оцінки, економимо ваш час і надаємо можливість отримати кращу модель за доступною ціною. Trade-in дозволяє власникам яблучних гаджетів при виході нової моделі тут же придбати її, не чекаючи зниження вартості.

⚡ Що таке Trade-in?

Це програма обміну техніки на нову з доплатою різниці, між вартістю нового пристрою і оціночною вартістю старого.

✅ Скільки коштує діагностика пристрою?

Діагностика безкоштовна.

⭐ Чи можна взнати приблизну суму доплати при обміні iPhone перед діагностикою?

Так. Для цього на сторінці розміщений спеціальний онлайн-калькулятор.

❤ Де проходить діагностика, що передує обміну iPhone?

В сервісному центрі Apple Room, який знаходиться в центрі Львова за адресою: вул. Гавришкевича, 4 (біля Лялькового театру) та пр. Шевченка, 5.

☝ Які фактори негативно впливають на оцінку старого пристрою?

Подряпини та інші зовнішні пошкодження
Недоліки у роботі пристрою
Довге перебування в експлуатації