Кофемашина SMEG BCC13EGMEU Green Matte
В наличии
Код товару: 825500
Кофемашина SMEG BCC13EGMEU Green Matte
В наличии
Код товару: 825500
27 599
грн
41 140 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 2 420 грн
Защита от дефектов
2 420 грн
Полная защита
5 486 грн
Гарантия 2 года
від 3 740 грн
Защита от дефектов
3 740 грн
Полная защита
8 480 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип кофе | Зернова |
|---|---|
| Тип управления | Кнопкове |
| Объем резервуара для воды | 1.4 л |
| Давление пары | 19 бар |
| Емкость контейнера для зерен | 150 г |
| Напитки | Эспрессо, Капучино, Американо, Горячая вода, Лате макіато, Спінене молоко, Еспресо макіато |
| Функции | Сигнал закінчення кави, Сигнал заповнення контейнера для кавової гущі, Повідомлення про порожній резервуар для води, Диспенсер з регульованою висотою, Регульований рівень помолу, Мін/макс рівень дозатора кави, Сигнал про декальцинацію, Сигнал відсутності або неправильно вставлений блок заварювання |
| Технические особенности | Вбудована кавомолка, Знімний піддон для крапель, Знімний заварювальний блок, Знімний резервуар для води |
|---|---|
| Мощность | 1350 Вт |
| Материал корпуса | Алюминий, Пластик |
| Размер | 336 x 180 x 433 мм |
| Вага | 5 кг |
| Цвет | Green |
| Кофемашины |
27 599 грн
41 140 грн
Купить в кредит
Кофемашина SMEG BCC13EGMEU Green Matte
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом













