Кавомашина SMEG BCC13EGMEU Green Matte
В наявності
Код товару: 825500
Кавомашина SMEG BCC13EGMEU Green Matte
В наявності
Код товару: 825500
27 599
грн
41 140 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 2 420 грн
Захист від браку
2 420 грн
Чистий спокій
5 486 грн
Гарантія 2 роки
від 3 740 грн
Захист від браку
3 740 грн
Чистий спокій
8 480 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Зернова |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 1.4 л |
| Тиск пари | 19 бар |
| Ємність контейнера для зерен | 150 г |
| Напої | Еспресо, Капучино, Американо, Гаряча вода, Лате макіато, Спінене молоко, Еспресо макіато |
| Функції | Сигнал закінчення кави, Сигнал заповнення контейнера для кавової гущі, Повідомлення про порожній резервуар для води, Диспенсер з регульованою висотою, Регульований рівень помолу, Мін/макс рівень дозатора кави, Сигнал про декальцинацію, Сигнал відсутності або неправильно вставлений блок заварювання |
| Технічні особливості | Вбудована кавомолка, Знімний піддон для крапель, Знімний заварювальний блок, Знімний резервуар для води |
|---|---|
| Потужність | 1350 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Розмір | 336 x 180 x 433 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Green |
27 599 грн
41 140 грн
Купити в кредит
Кавомашина SMEG BCC13EGMEU Green Matte
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом













