Apple MacBook Pro 14" Space Black M4 16/512 10CPU 10GPU (MW2U3) 2024
Под заказ
Код товару: 837002
Apple MacBook Pro 14" Space Black M4 16/512 10CPU 10GPU (MW2U3) 2024
Под заказ
Код товару: 837002
Колір:
Тип скла:
75 999
грн
84 359 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Тип стекла | Standard |
|---|---|
| Диагональ экрана | 14" |
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M4 |
| Конфигурация процессора | 10 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативная память | 16GB |
| Объем памяти | 512GB |
| Видеокарта | Apple M4 |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Час роботи від батареї | До 24 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2024 |
| Цвет | Space Black |
| MacBook |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Space Black M4 16/512 10CPU 10GPU (MW2U3) 2024
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






