Apple MacBook Pro 14" Space Black M3 Max 36/1TB 14CPU 30GPU (MRX53) 2023
В наличии
Код товару: 818191
Apple MacBook Pro 14" Space Black M3 Max 36/1TB 14CPU 30GPU (MRX53) 2023
В наличии
Код товару: 818191
Колір:
Тип скла:
117 999
грн
130 979 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 3 520 грн
Защита от дефектов
3 520 грн
Експрес замена
13 200 грн
Защита экрана
11 440 грн
Гарантия 2 года
від 5 280 грн
Защита от дефектов
5 280 грн
Експрес замена
17 600 грн
Защита экрана
14 300 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M3 Max |
| Конфигурация процессора | 14 CPU / 30 GPU CORE |
| Оперативная память | 36GB |
| Объем памяти | 1TB |
| Видеокарта | Apple M3 Max |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.62 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2023 |
| Цвет | Space Black |
| MacBook |
117 999 грн
130 979 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Space Black M3 Max 36/1TB 14CPU 30GPU (MRX53) 2023
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






