Apple MacBook Pro 14" Space Black M3 Max 36/1TB 14CPU 30GPU (MRX53) 2023
Під замовлення
Код товару: 818191
Apple MacBook Pro 14" Space Black M3 Max 36/1TB 14CPU 30GPU (MRX53) 2023
Під замовлення
Код товару: 818191
117 999
грн
130 979 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 3 540 грн
Захист від браку
3 540 грн
Експрес заміна
13 275 грн
Захист екрану
11 505 грн
Гарантія 2 роки
від 5 310 грн
Захист від браку
5 310 грн
Експрес заміна
17 700 грн
Захист екрану
14 381 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 Max |
| Конфігурація процесора | 14 CPU / 30 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 36GB |
| Об'єм пам'яті | 1TB |
| Модель відеокарти | Apple M3 Max |
|---|---|
| Розмір | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.62 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2023 |
| Колір | Space Black |
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 14" Space Black M3 Max 36/1TB 14CPU 30GPU (MRX53) 2023
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






