Apple MacBook Pro 14" Silver M1 Pro 16/512 8CPU 14GPU (MKGR3) 2021 бу
Под заказ
Код товару: 798756
Apple MacBook Pro 14" Silver M1 Pro 16/512 8CPU 14GPU (MKGR3) 2021 бу
Под заказ
Код товару: 798756
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
43 659
грн
48 025 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M1 Pro |
| Конфигурация процессора | 8 CPU / 14 GPU CORE |
| Оперативная память | 16GB |
| Объем памяти | 512GB |
| Видеокарта | Apple M1 Pro |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.60 кг |
| Час роботи від батареї | До 17 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2021 |
| Цвет | Silver |
| MacBook бу |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Silver M1 Pro 16/512 8CPU 14GPU (MKGR3) 2021 бу
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

