Apple MacBook Pro 14" Silver M1 Pro 16/512 8CPU 14GPU (MKGR3) 2021 бу
В наявності
Код товару: 798756
Apple MacBook Pro 14" Silver M1 Pro 16/512 8CPU 14GPU (MKGR3) 2021 бу
В наявності
Код товару: 798756
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
43 758
грн
48 134 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M1 Pro |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 14 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Модель відеокарти | Apple M1 Pro |
|---|---|
| Розмір | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.60 кг |
| Час роботи від батареї | До 17 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2021 |
| Колір | Silver |
43 758 грн
48 134 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 14" Silver M1 Pro 16/512 8CPU 14GPU (MKGR3) 2021 бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

