Apple MacBook Air 13“ Starlight M4 16/256 8GPU 2025 (MW0Y3)
В наличии
Код товару: 842446
Apple MacBook Air 13“ Starlight M4 16/256 8GPU 2025 (MW0Y3)
В наличии
Код товару: 842446
Колір:
49 199
грн
54 119 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1664 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Процессор | Apple M4 |
| Конфигурация процессора | 10 CPU / 8 GPU CORE |
| Оперативная память | 16GB |
| Объем памяти | 256GB |
| Видеокарта | Apple M4 |
|---|---|
| Размер | 1.13 x 30.41 x 21.5 см |
| Вага | 1.24 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Интерфейсы | mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe |
| Год выпуска | 2025 |
| Цвет | Starlight |
| MacBook |
49 199 грн
54 119 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Air 13“ Starlight M4 16/256 8GPU 2025 (MW0Y3)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






