Apple iPad Pro 12.9" 2022 M2, 128GB, Silver, Wi-Fi (MNXQ3) бу
В наличии
Код товару: 824797
Apple iPad Pro 12.9" 2022 M2, 128GB, Silver, Wi-Fi (MNXQ3) бу
В наличии
Код товару: 824797
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
31 240
грн
50 116 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 12.9" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 2732 x 2048 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Сеть | Wi-Fi |
| Объем памяти | 128GB |
| Фронтальная камера | 12 Мп |
| Основная камера | 12 + 10 Мп |
| Процессор | Apple M2 |
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Bluetooth |
|---|---|
| Час роботи від батареї | До 10 годин |
| Биометрическая защита | Face ID |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Размер | 214.9 x 280.6 x 6.4 мм |
| Вага | 682 г |
| Цвет | Silver |
| Год выпуска | 2022 |
| Процессор | Apple M2 |
| iPad бу |
31 240 грн
50 116 грн
Купить в кредит
Apple iPad Pro 12.9" 2022 M2, 128GB, Silver, Wi-Fi (MNXQ3) бу
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





