Apple iPad Pro 12.9" 2022 M2, 128GB, Silver, Wi-Fi (MNXQ3) бу
В наявності
Код товару: 824797
Apple iPad Pro 12.9" 2022 M2, 128GB, Silver, Wi-Fi (MNXQ3) бу
В наявності
Код товару: 824797
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
31 240
грн
50 116 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 12.9" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 2732 x 2048 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Мережа | Wi-Fi |
| Об'єм пам'яті | 128GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Основна камера | 12 + 10 Мп |
| Процесор | Apple M2 |
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
|---|---|
| Інтерфейси | Thunderbolt, Bluetooth |
| Час роботи від батареї | До 10 годин |
| Біометричний захист | Face ID |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір | 214.9 x 280.6 x 6.4 мм |
| Вага | 682 г |
| Колір | Silver |
| Рік випуску | 2022 |
| Процесор | Apple M2 |
31 240 грн
50 116 грн
Купити в кредит
Apple iPad Pro 12.9" 2022 M2, 128GB, Silver, Wi-Fi (MNXQ3) бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





