Apple iPad 10.9" 256GB Wi-Fi Blue 2022 (MPQ93) бу
Під замовлення
Код товару: 810183
Apple iPad 10.9" 256GB Wi-Fi Blue 2022 (MPQ93) бу
Під замовлення
Код товару: 810183
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
15 840
грн
18 876 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 10.9" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2360 x 1640 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Мережа | Wi-Fi |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Основна камера | 12 Мп |
| Процесор | Apple A14 Bionic |
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
|---|---|
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Час роботи від батареї | До 9 годин |
| Біометричний захист | Touch ID |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір | 248.6 х 179.5 х 7 мм |
| Вага | 481 г |
| Колір | Blue |
| Рік випуску | 2022 |
Купити в кредит
Apple iPad 10.9" 256GB Wi-Fi Blue 2022 (MPQ93) бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





