Apple iPad 10.9" 256GB Wi-Fi Blue 2022 (MPQ93) бу
Под заказ
Код товару: 810183
Apple iPad 10.9" 256GB Wi-Fi Blue 2022 (MPQ93) бу
Под заказ
Код товару: 810183
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
15 930
грн
18 983 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 10.9" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2360 x 1640 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Сеть | Wi-Fi |
| Объем памяти | 256GB |
| Фронтальная камера | 12 Мп |
| Основная камера | 12 Мп |
| Процессор | Apple A14 Bionic |
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
|---|---|
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth |
| Час роботи від батареї | До 9 годин |
| Биометрическая защита | Touch ID |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Размер | 248.6 х 179.5 х 7 мм |
| Вага | 481 г |
| Цвет | Blue |
| Год выпуска | 2022 |
| iPad бу |
Купить в кредит
Apple iPad 10.9" 256GB Wi-Fi Blue 2022 (MPQ93) бу
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





