Apple iPad 11" 128GB Wi-Fi Blue 2025 (MD4A4) бу
В наявності
Код товару: 849897
Apple iPad 11" 128GB Wi-Fi Blue 2025 (MD4A4) бу
В наявності
Код товару: 849897
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
14 960
грн
16 940 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 11" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2360 x 1640 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Мережа | Wi-Fi |
| Об'єм пам'яті | 128GB |
| Оперативна пам'ять | 6GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Основна камера | 12 Мп |
| Процесор | Apple A16 |
|---|---|
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Час роботи від батареї | До 10 годин |
| Біометричний захист | Touch ID |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір | 248.6 х 179.5 х 7 мм |
| Вага | 477 г |
| Колір | Blue |
| Рік випуску | 2025 |
14 960 грн
16 940 грн
Купити в кредит
Apple iPad 11" 128GB Wi-Fi Blue 2025 (MD4A4) бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





