Як створити слайд-шоу за допомогою програми «Фотографії» на iPhone чи iPad

2023-07-08

Хочете створити слайд-шоу з фотографій на своєму iPhone чи iPad? Це можна зробити прямо в Apple Photos.

Все, що потрібно зробити, це:

  • вибрати кадри з пристрою;
  • додати спеціальні теми зі шрифтами та фоновою музикою;
  • потім поділитися кінцевим відео з іншими людьми.

Фотографія пропонує два різні типи слайд-шоу. Звичайні слайд-шоу дозволяють змінювати тему, музику та тривалість залежно від кількості вибраних фотографій. Відеопам'ять дозволяє змінити загальну тему, щоб настроїти шрифт, музику та довжину. Ось як створювати, налаштовувати та ділитися слайд-шоу фотографій з iPhone або iPad.

6 кроків для створення слайд-шоу

  1. Потрібно відкрити програму «Фотографії» на пристрої та натиснути кнопку «Бібліотека». (На iPad ви повинні спочатку натиснути кнопку бічної панелі зліва, щоб побачити всі команди та розташування для програми).
  2. У заголовку меню програма пропонує можливість переглядати фотографії за роками, місяцями, днями або все відразу. Якщо вибрати "Всі фотографії", з'являться всі фотографії у вигляді ескізів на одній сторінці. Якщо вибрати «Дні», можна побачити мініатюри різного розміру кожного дня. Коли вибрати "Місяці", можна натиснути на певний місяць, щоб побачити всі зображення цього місяця.
  3. Щоб створити пам'ятне відео на основі певного дня, потрібно вибрати «Дні», переглянути фотографії та знайти конкретну дату. Тут потрібно перейти до першої фотографії або ряду фотографій, що відображають дату.
  4. Далі потрібно натиснути на піктограму з трьома крапками у верхньому правому куті першої фотографії або ряду фотографій. Вибрати Play Memory Video, щоб створити та відтворити слайд-шоу. Слайд-шоу автоматично починає відтворюватися з музичним супроводом та переходами.
  5. Щоб відредагувати відео спогадів, потрібно відкрити альбом, натиснути на знак з трьома крапками і вибрати «Відтворити фільм спогадів». Далі поставити слайд-шоу на паузу, а потім натиснути на знак музичної ноти зліва, щоб переглянути інші пісні Apple Music.
  6. Знак праворуч від кнопки відтворення/паузи дозволяє переглядати фільтри, які можна застосувати до фото, а потім вибрати фільтр, який потрібно використовувати. Далі можна продовжити редагування.

Програма також збирає спогади на основі пов'язаних фотографій з певної дати, події або випадку. Потім створить слайд-шоу на основі цих спогадів.

Також можна створювати слайд-шоу з відео, селфі та панорам. Для цього потрібно вибрати одну з цих категорій у розділі "Типи мультимедіа". Потім натиснути знак з трьома крапками в правому верхньому кутку і вибрати параметр «Слайд-шоу», щоб відтворити його.

Щоб поділитися відео або слайд шоу, потрібно натиснути знак «Поділитися» в кутку та вибрати соціальну мережу або програми. Потім програма експортує слайд-шоу у вказане місце.