Найкрутіші текстові редактори для macOS і iOS

2018-09-03

Програма для редагування тексту на айфон

1.iA Writer

 Мінімум налаштувань і величезне робоче вікно - так коротко можна описати iA Writer.

У плюси цього редактора можна записати його простоту, синхронізацію через iCloud або Dropbox, красивий і зручний стандартний шрифт, а також наявність темної теми. Якщо потрібен редактор, який не повинен ні від чого відволікати, тоді iA Writer - ідеальний вибір.

Комусь може здатися, що у нього занадто мало налаштувань. Наприклад, в ньому можна змінити шрифт і інші звичні параметри тексту. Але це і є його головна фішка. Розробники вирішили, що, чим менше налаштувань, тим більше сконцентрована робота виходить.

2.Bear

Красивий  додаток, який підходить не тільки для складання нотаток, але і для роботи з текстом. За своєю концепцією він чимось нагадує iA Writer, тільки з великою кастомізацією.

У налаштуваннях програми можна змінити шрифт, інтервал і розмір тексту. Також Bear може похвалитися наявністю восьми тем оформлення.

3.Ulysses

Цей редактор підійде тим, хто дуже багато друкує. У додатку великий набір функцій. Перерахування всіх можливостей точно займе кілька тисяч символів. При бажанні за допомогою Ulysses можна надрукувати і зверстати книгу.

З цікавих і унікальних функцій можна виділити «Цілі». Якщо в налаштуваннях програми задати певну кількість символів, рядків або абзаців, то в параметрах документа з'явиться коло, яке у міру написання мети буде заповнюватися кольором. Така ось мотивація від розробників Ulysses.

4.Google Docs

На перший погляд, може здатися, що в Google Docs немає нічого цікавого. Але це не так. По-перше, це безкоштовний редактор. По-друге, його інтерфейс набагато приємніший, ніж Microsoft Word. Це, звичайно ж, суб'єктивно, але працювати з Google Docs дійсно зручніше, багато в чому через розташування елементів і дизайну.

Головною фішкою Google Docs, яка відрізняє його від конкурентів, є велика бібліотека доповнень. З її допомогою можна сильно розширити можливості редактора.