Представлений концепт iPhone 6s в стилі годин Apple Watch [галерея]

2018-04-30

Представлений концепт iPhone 6s в стилі годин Apple Watch [галерея]

Московський дизайнер Григорій Сєров запропонував концепт телефону Apple наступного покоління. Власний варіант нового «яблучного» девайса він назвав iPhone EDITION.

Пристрій з 4,5-дюймовим екраном увібрало в себе риси смарт-годин Apple Watch і десь навіть плеєра iPod touch. iPhone обладнаний екраном «від краю до краю», портом Lightning і характерними отворами для динаміків і мікрофона на нижньому торці. Звична кнопка «Home» на фронтальній панелі відсутня. Замість неї використовується кнопка «Power», яка перемістилася на верхній торець смартфона. Сенсорна клавіша включає в себе сканер відбитків пальців і підтримує жести.

Операційна система, на якій функціонує дана модель, по дизайну наближена до iOS 6. «Мрії про Скевоморфізм» - такий девіз обрав дизайнер для свого концепту. При цьому замість трьох окремих клавіш для управління гучністю Григорій запропонував використовувати єдиний перемикач, який дозволяє вимикати звук, збільшувати і зменшувати гучність на смартфоні.

Апарат трохи товщий iPhone 6 (7,6 мм замість 6,9 мм), зате не виступає вічко камери, говорить дизайнер. Інша примітна деталь - відповідність смартфона стандарту захисту від пилу і вологи по класу IPX6.