Коли потрібно міняти акумулятор на MacBook Pro?

2022-08-13

MacBook Pro — один із найкращих варіантів ноутбука. MacBook Pro легкий, доступний з кількома розмірами екрану і може похвалитися вражаючими дисплеями, швидкістю та продуктивністю. Серія MacBook Pro пропонує споживачам одні з найнадійніших ноутбуків на ринку.

Однією з найбільших переваг серії MacBook Pro є час автономної роботи. Батареї деяких моделей пройшли випробування на термін служби понад 16 годин без заряджання. Хоча час, звичайно, варіюватиметься залежно від використання, умов тощо.

Говорячи про це, якщо у вас є застарілий або бу MacBook Pro, несправна батарея може значно скоротити ваш досвід користувача. Ось кілька ознак того, що ваш MacBook може надсилати вам інформацію про те, що настав час замінити акумулятор.

1. Акумулято MacBook Pro не працює так довго

Однією з основних основних ознак того, що батарея починає псуватися, є те, що вона працює не так довго. Слід очікувати зниження продуктивності батареї протягом терміну служби пристрою. Проблема виникає, коли продуктивність батареї стала настільки низькою, що ви не можете відключити ноутбук від мережі на значний час і запустити його від батареї.

Ноутбуки, зрештою, призначені для портативності, тому, якщо ваш MacBook Pro просто не буде працювати досить довго, щоб ви могли виконувати свою роботу, це одна з ваших головних ознак того, що настав час для нової батареї MacBook Pro.

2. Акумулятор повністю не заряджається

Ще однією ознакою того, що термін служби батареї добігає кінця, є те, що вона більше не заряджається і не утримує повну зарядку. Ніколи не рекомендується залишати комп'ютер підключеним до мережі після того, як він повністю заряджений, тому що це само по собі може негативно вплинути на термін служби батареї. Все ж таки він повинен утримувати повний заряд.

Якщо ваша батарея ніколи не досягає 100% (згідно з значком на екрані), вам, ймовірно, доведеться замінити батарею рано. Ще одним прямим індикатором того, що ваша батарея виходить з ладу (або вже повністю непрацездатна), є маленький X, що відображається над значком батареї замість відсотка заряду. Якщо ви бачите це, коли комп'ютер підключено до мережі, вам потрібна нова батарея MacBook Pro.

3. Курсор відстає чи глючить

Просто щоб не робити тут поспішних висновків, давайте прямо заявимо, що багато речей можуть викликати нервовий, нестійкий, відстаючий або глючний трекпад. Апаратні збої можуть викликати проблеми з трекпадом, і ще одна, можливо, поширена проблема полягає в тому, що драйвери застаріли. Виправлення цих проблем може відновити несправний трекпад.

Однак також можливо, що трекпад не працює належним чином, що дозволяє вашому курсору глючити, стрибати випадковим чином і виділяти елементи самостійно через поганий стан батареї. Перш ніж перевіряти будь-що ще, якщо ви підозрюєте, що поганий стан батареї викликає курсор, вийміть батарею, підключіть MacBook Pro і запустіть його тільки від цього джерела живлення. Якщо помилка курсора усунена сама собою, можливо, вам потрібно замінити акумулятор MacBook Pro.

4. Якщо MacBook Pro несподівано вимикається, це може бути пов'язано з акумулятором

Коли батарея вашого MacBook більше не має своєї початкової ємності, можливо, комп'ютер несподівано вимикається. Хоча від MacBook Pro з новими батареями можна очікувати більш тривалого часу автономної роботи, у міру старіння батареї ви можете зіткнутися з несподіваними відключеннями, які можуть вимагати заміни.

5. Відслідковуємо кількість циклів батареї

Ще одна річ, яку ви можете перевірити, щоб отримати уявлення про відносний очікуваний термін служби батареї вашого MacBook Pro, — це перевірити кількість циклів батареї.

Як це зробити? 

  1. Натисніть меню Apple у верхній частині екрана; 
  2. Натисніть «Інформація про систему»; 
  3. Потім перейдіть через «Обладнання» до «Живлення»; 
  4. Знайдіть «Інформація про батарею»; 
  5. Під ним буде «Лічильник циклів».

Це число відображатиме кількість циклів заряджання акумулятора. Сучасні продукти Apple розраховані збереження повної потужності протягом 1000 циклів, після чого вони починають втрачати потужність. Якщо кількість циклів дуже перевищує 1000, є велика ймовірність, що стан вашої батареї буде вказувати «Замінити найближчим часом» або навіть «Замінити зараз».

Змінити батарею на MacBook Pro можна зараз!

Якщо ви зацікавлені в заміні акумулятора MacBook Pro, вам потрібно звернутися до нашого сервісного центру! Ви заощадите гроші на заміні акумулятора. Заміна батареї буде виконана у найкоротший термін професіоналами сервісного центру Appleroom.