Що робити, якщо загубився один AirPods?

2023-06-15

Втрата одного навушника може стати досить неприємною ситуацією для власників AirPods. Ці маленькі, бездротові навушники, які прославилися своїм зручним дизайном, легким підключенням та якістю звуку. Але що робити, коли один навушник загубився?

Головне без паніки. В даній статті є покрокова інструкція щодо наступних дій при втраті AirPods. 

Як знайти AirPods?

Звісно, що продовжувати використовувати AirPods без одного навушника незручно. Ось покрокова інструкція, як слід діяти:

  • Насамперед слід заспокоїтись і не панікувати. Варто зосередитися на пошуку і відновленні пристрою.
  • Слід перевірити місце, де останній раз бачили AirPods. Краще почати з місця, де ви востаннє використовували навушники. Перевірте кишені, сумку, стіл, де працювали або вiдпочивали. Іноді вони можуть бути непоміченими, тому зверніть особливу увагу на дрібні речі.
  • Використайте функцію Find My. Відкрийте його на своєму пристрої і перейдіть до вкладки "Мої пристрої". Знайдіть свої AirPods у списку і скористайтесь звуковим сигналом або функцією "Показати на карті", щоб побачити їх місцезнаходження.
  • Якщо ви останній раз використовували свої AirPods і не впевнені, чи вони розрядилися, відкрийте кришку кейса та перевірте рівень заряду. Якщо один із навушників розрядився, то інший може бути ще увімкненим.
  • Якщо ж навушника все-таки немає, варто подумати про купівлю нового.

В мережі AppleRoom ви можете придбати окрема правий і лівий навушник AirPods або кейс в разі втрати чи пошкодження. А для захисту від пошкоджень в нас є великий вибір силіконових чохлів. Тут ви зможете знайти різні кольори та дизайни, які відповідатимуть стилю та допоможуть зберегти навушники в бездоганному стані.

Appleroom - твій надійний Apple партнер!