Apple відкрила в онлайн-магазині розділ Beats by Dr. Dre

2018-04-30

Apple відкрила в онлайн-магазині розділ Beats by Dr. Dre

Секція Beats by Dr. Dre з'явилася в американському та європейських відділеннях Apple Online Store. Тут представлений весь перелік аудіотехніки Beats Electronics, включаючи навушники і акустичні системи. Преміум-навушники популярного американського бренду продавалися в офіційному «яблучному» кіоску і до цього, однак тепер їм виділили окреме місце. За умовами операції, про яку було оголошено в травні Beats зберігає самостійний бренд. Власний інтернет-каталог компанії більше не працює і перенаправляє на сайт Apple.

Аудіододатки Beats Electronics також стали продаватися і в магазинах роздрібної мережі Apple Store. У багатьох торгових точках навушники Solo2 і Studio пропонуються разом з плеєрами iPod. Російський Apple Online Store поки не виділяє навушники Beats в окремий розділ, але сам асортимент товарів під цим брендом досить великий.

Варто відзначити, що iTunes Store, де користувачі можуть купувати альбоми та окремі пісні, а також слухати Радіо iTunes, поки продовжує функціонувати паралельно з музичним сервісом Beats. Засновники Beats - репер Dr. Dre і продюсер Джиммі Айовіна - стали топ-менеджерами Apple і перейшли під початок Едді Кью, старшого віце-президента компанії з програмного забезпечення та інтернет-службам.