Презентація iPhone 6 відбудеться 9 вересня

2018-04-30

Презентація iPhone 6 відбудеться 9 вересня

Новий смартфон Apple, іменований в пресі як  iPhone 6, буде офіційно представлений 9 вересня. Про це повідомило у вівторок видання Re / code з посиланням на «дуже надійне джерело». Таким чином, офіційна презентація смартфона може відбутися вже через місяць.
В Apple цю інформацію не коментують. Однак джерела Re / code в колишні роки кілька разів правильно передбачали дати презентацій «яблучних» новинок ще до їх офіційного оголошення, тому ймовірність того, що новий iPhone буде анонсований 9 вересня, висока. Попередній флагман iPhone 5s був представлений 10 вересня 2013.

«На конференції Code віце-президент Apple Едді Кью відгукувався про нову лінійку продуктів компанії, як про кращу за останні 25 років. Через кілька тижнів нам належить побачити частину з того, про що він говорив. Apple призначила офіційний анонс новинок на вівторку, 9 вересня », - пише Re / code.

І хоча в повідомленні прямо не говориться про iPhone 6, ймовірно, мається на увазі саме цей смартфон, продажі якого очікуються восени цього року. Виходячи з традиційної схеми запуску «яблучних» продуктів, апарат з'явиться на ринку країн першої хвилі (США і ряд найбільших держав Європи) через приблизно півтора тижні після презентації - в двадцятих числах вересня.

Apple оголосила, що фінальна версія iOS 8 з'явиться восени. Неофіційні джерела припускають, що це відбудеться у вересні, одночасно з початком продажів iPhone нового покоління.
На полицях українських магазинів iPhone 6 може з'явитися майже відразу після того, як новинку від Apple почнуть продавати в США. Відбутися це може вже через два тижні після того, як гаджет стане доступний в країнах першої хвилі. Джерела поки не мають інформації про те, представить Чи Apple у вересні відразу дві версії апарату - з екранами 4,7 і 5,5 дюймів.

Інформацію про те, що прес-конференція, на якій Apple може представити новий флагман iPhone 6, відбудеться 9 вересня, підтвердили також видання The Wall Street Journal і Bloomberg.