Apple анонсувала новий iMac з дисплеєм Retina 5K

2018-04-30

Apple анонсувала новий iMac з дисплеєм Retina 5K

В ході конференції 16 жовтня Apple показала наступне покоління комп'ютерів у форм-факторі моноблоків iMac, які тепер можуть похвалитися надчітким дисплеєм Retina і інтерфейсами останнього покоління.

Останній раз iMac отримував серйозне оновлення два роки тому, а минулого року компанія Apple випустила його модифікацію з поліпшеними специфікаціями. Цього року “маководи” вперше побачили iMac з екраном Retina 5K. 27-дюймова версія iMac отримала вдвічі більшу роздільну здатність екрана, ніж у попередника - 5120х2880 пікселів. Завдяки цій роздільній здатності комп'ютери пропонують “абсолютно новий рівень деталізації в фотографіях”. Ніколи раніше текст не виглядав настільки чітко, а відео - реалістично, кажуть в Apple.

iMac

«Через тридцять років від того моменту, як перший Mac змінив світ, ми представляємо найкращий Mac, який коли-небудь був створений нами - новий iMac з дисплеєм Retina 5K під управлінням OS X Yosemite, - сказав Філіп Шиллер, старший віце-президент компанії Apple з продуктового маркетингу. - Завдяки дисплею з вражаючою роздільною здатністю 14,7 млн пікселів, більш швидкому процесору і графіці, Fusion Drive, а також Thunderbolt 2, це найкрасивіший і найпотужніший iMac в історії ».Apple-room

iMac з дисплеєм Retina 5K забезпечує ефект повного занурення в картинку. З урахуванням роздільної здатності 5120x2880, комп'ютер володіє в чотири рази більшою кількістю пікселів у порівнянні зі стандартним 27-дюймовим iMac, а в порівнянні з дисплеєм 4К число пікселів виросло на 67%.

iMac  з дисплеєм Retina 5K отримав ще більш продуктивну “начинку”. Він поставляється з 4-ядерним процесором Intel Core i5 з тактовою частотою 3,5 ГГц і технологією Turbo Boost, яка підвищує частоту до 3,9 ГГц, а опція складання під замовлення вперше може включати встановлення 4-ядерного процесора Intel Core i7 з тактовою частотою 4 ГГц і технологією Turbo Boost, яка збільшить частоту до 4,4 ГГц. Кожен новий iMac  з дисплеєм Retina 5K також поставляється з графічним процесором AMD Radeon R9 M290X, а опція складання під замовлення може включати встановлення графічного процесора AMD Radeon R9 M295X. Це найпотужніша графіка, яка будь-коли раніше пропонувалася для IMAC.

iMac Apple Room

iMac з дисплеєм Retina 5K вперше оснащується пам'яттю об'ємом 8 ГБ і накопичувачем Fusion Drive об'ємом 1 ТБ в моделях початкового рівня. Новий iMac можна замовити з пам'яттю об'ємом 32 ГБ, накопичувачем Fusion Drive об'ємом 3 ТБ або надшвидким флеш-накопичувачем на основі PCle об'ємом 1 ТБ. Крім того, новинка має в своєму розпорядженні два порта Thunderbolt 2, кожен з яких забезпечує пропускну здатність до 20 Гбіт/с.

Кожен новий Mac поставляється з OS X Yosemite. Безкоштовні програми iMovie, GarageBand, а також пакет iWork вже встановлені на кожному комп'ютері.

Поставки iMac з дисплеєм Retina 5K починаються сьогодні в модифікації з 4-ядерним процесором Intel Core i5 з тактовою частотою 3,5 ГГц, графікою AMD Radeon R9 M290X і накопичувачем Fusion Drive об'ємом 1 ТБ.