iTunes став працювати набагато швидше після оновлення до версії 12.4

2018-04-30

Разом з оновленням iOS 9.3.2 і OS X 10.11.5 компанія Apple представила оновлену версію медіаплеєра iTunes 12.4. Програма включає зміни в інтерфейсі, спрямовані на спрощення та підвищення зручності. Як з’ясували користувачі iTunes 12.4 може похвалитися більш високою швидкодією у порівнянні з попередньою версією.

Як пише автор Reddit під ніком supercowrider, він відзначив суттєве покращення продуктивності iTunes.

«СПОЧАТКУ Я НЕ МІГ ПОВІРИТИ, НАСКІЛЬКИ ШВИДКО ВІДКРИВСЯ ITUNES НА МОЄМУ ДАВНЬОМУ MACBOOK PRO 2012 РОКУ. РАНІШЕ ЙШЛО ТРИ АБО ЧОТИРИ ХВИЛИНИ НА ТЕ, ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ МЕДІАТЕКУ, В НОВІЙ ВЕРСІЇ НА ЦЕ ПІШЛО 20 СЕКУНД. ШВИДКІСТЬ СКРОЛІНГУ І ЧУЙНІСТЬ ЗМУСИЛИ МЕНЕ ВІДЧУТИ, ЩО У МЕНЕ НОВИЙ КОМП’ЮТЕР», – НАПИСАВ ВІН.

Оновлення iTunes 12.4 вийшло через сім місяців після релізу iTunes 12.3, запущеного у вересні 2015 року. У програмі Apple повернула бічне меню, переробила міні-плеєр, додала можливість перемикатися між розділами і бібліотеками за допомогою кнопок вперед-назад, а також можливість перетягувати пісні в плейлисті

Також в iTunes 12.4 була проведена робота над помилками та недопрацюванням минулих релізів. В тому числі, Apple усунула проблему, яка в деяких випадках призводила до видалення музики з бібліотеки. Ця проблема спостерігалася у невеликої кількості користувачів і в компанії не змогли її відтворити, так що розробники пообіцяли посилити проти неї захист.

А ви помітили прискорення роботи нового iTunes?

.