Банда на скутерах пограбувала найбільший магазин Apple в Лондоні

2018-04-30

Банда на скутерах пограбувала найбільший магазин Apple в Лондоні

Банда грабіжників у складі 10 осіб, які приїхали на 5 мопедах (скутерах), увірвалася близько першої години ночі в понеділок у найбільший у Лондоні магазин Apple на Regent Street, забравши десятки iPhone, iPad і «розумних годинників», передає mind з посиланням на The Independent. 

На це «пограбування століття» зловмисникам знадобилося всього 3 хвилини. Учасники банди погрожували охоронцю молотками, після чого пограбували магазин Apple.

Поліція, яка терміново виїхала на місце події, не встигла схопити підозрюваних. Наліт на Apple скоєно всього через місяць після того, як ця сама, на думку поліції, банда, учасники якої їздять на мопедах, напала на елітний ювелірний магазин на цій самій вулиці. 

Лондонська поліція стверджує, що зростає тенденція крадіжок з використанням скутерів. Злочинці зазвичай пересуваються парами, і пасажир, який сидить за водієм, вихоплює з рук перехожих дорогі смартфони. Так, з початку 2017 року по вересень (включно) в Лондоні зафіксовано 19 385 пограбувань «на мопедах», в середньому 53 випадки на день. Поліцейським теж видали нові легкі мотоцикли, щоб можна було переслідувати злочинців на перевантажених транспортом вулицях британської столиці.