Apple продала більше 15 мільйонів iPhone під час «чорної п'ятниці»

2018-04-30


   Аналітики з Rosenblatt повідомили про те, що Apple продала близько 15 мільйонів iPhone в період розпродажів в честь «чорної п'ятниці». З них 6 мільйонів - це iPhone X.

   Великим попитом користувалися моделі з 256 Гбайтами пам'яті. Їх купували вдвічі частіше, ніж версії з 64 Гбайтами.

   Базова модель iPhone X коштує 999 доларів в США .Версія зі збільшеним об'ємом пам'яті не відрізняється нічим, крім додаткових 192 Гбайт пам'яті. При цьому за неї доведеться заплатити 1300доларів. Покупців така різниця не зупиняє і вони продовжують приносити Apple додаткову виручку за рахунок однієї лише тільки флеш-пам'яті.

   У корпорації планують продати більше 80 мільйонів iPhone в період новорічних свят і отримати рекордний дохід в четвертому фінансовому кварталі.

   Аналітики повідомляють про те, що заводи, що виробляють iPhone X, випускають близько 3 мільйонів смартфонів в тиждень. У грудні ця цифра збільшиться до 4 мільйонів.

   Також недавно час доставки флагмана скоротився до 1-2 тижнів замість 2-3. Багато хто вирішив, що причина у низькій популярності моделі, але в Rosenblatt наполягають на тому, що попит на iPhone X тільки зростає. Раніше схожою інформацією поділився Мінг-Чі Куо з KGI.