Экшн-камера DJI Osmo Nano Standard Combo 128GB (CP.OS.00000460.01)
В наличии
Код товару: 857594
| Запись видео | 3840 x 2880 (4K) |
|---|---|
| Частота кадрів | 50 fps (4K) |
| Розширення матриці | 30.1 - 40 Мп |
| Кількість мегапікселів | 35 Мп |
| Кут огляду | 143° |
| Стабілізація | Електронна (EIS) |
| Час роботи від батареї | 180 хв |
| Интерфейсы | USB Type-C |
|---|---|
| Вага | 52 г |
| Размер | 57.3 × 29.5 × 28 мм |
| Цвет | Black |
| Модель камери | DJI Osmo Nano |
| Экшн-камеры | |
| Экшн-камера |
0 грн
Купить в кредит
Экшн-камера DJI Osmo Nano Standard Combo 128GB (CP.OS.00000460.01)
+ года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





