Екшн-камера DJI Osmo Nano Standard Combo 128GB (CP.OS.00000460.01)
В наявності
Код товару: 857594
| Запис відео | 3840 x 2880 (4K) |
|---|---|
| Частота кадрів | 50 fps (4K) |
| Розширення матриці | 30.1 - 40 Мп |
| Кількість мегапікселів | 35 Мп |
| Кут огляду | 143° |
| Стабілізація | Електронна (EIS) |
| Час роботи від батареї | 180 хв |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Вага | 52 г |
| Розмір | 57.3 × 29.5 × 28 мм |
| Колір | Black |
| Модель | DJI Osmo Nano |
0 грн
Купити в кредит
Екшн-камера DJI Osmo Nano Standard Combo 128GB (CP.OS.00000460.01)
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





