Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/256GB 2020 (MYD82) бу
В наличии
Код товару: 788354
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/256GB 2020 (MYD82) бу
В наличии
Код товару: 788354
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
27 877
грн
30 665 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2020
Втілення функціональної швидкості, потужності та класичного дизайну.
Яскрава та потужна новинка 2020-го року не залишить байдужим жодного поціновувача техніки Apple.
Завдяки чипу M1, у якому використовується спеціальний контролер продуктивності, можна із легкістю працювати з місткими програмами чи серфити в інтернеті із мінімальною втратою заряду акумулятора.
Також енергоефективний процесор дозволив розробникам відмовитися від активного охолодження, тому ноутбук буде максимально тихим.

Продуктивність
Apple завжди задавала нові стандарти потужності. Новий MacBook Pro оснащений потужним SSD-накопичувачем з високою швидкістю послідовного читання до 3,2 ГБ / с. Працювати у автономному режимі тепер надзвичайно комфортно – до17 годин роботи в інтернеті за підключення до бездротової мережі та до 20 годин при відтворенні фільмів з програм.

True Tone та Dolby Atmos - яскраво та гучно!
Технологія True Tone максимально передає увесь спектр кольорів… до найменших пікселів! Картинка, без перебільшення, вражає та оживає кожного разу, як тільки ви вмикаєте свій MacBook. Неймовірне звучання більше не мрія! Стереодинаміки з широким динамічнім діапазоном та підтримкою відтворення контенту в форматі Dolby Atmos.
У дизайні тонкий та легкий, виконаний у лінійці класичних кольорів, неодмінно стане вашим найкращим помічником.
У дизайні тонкий та легкий, виконаний у лінійці класичних кольорів, неодмінно стане вашим найкращим помічником.

| Диагональ экрана | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Процессор | Apple M1 |
| Конфигурация процессора | 8 CPU / 8 GPU CORE |
| Оперативная память | 8GB |
| Объем памяти | 256GB |
| Видеокарта | Apple M1 |
|---|---|
| Размер | 1.56 x 30.41 x 21.24 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Час роботи від батареї | До 17 годин |
| Интерфейсы | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Год выпуска | 2020 |
| Цвет | Space Gray |
| MacBook бу |
27 877 грн
30 665 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/256GB 2020 (MYD82) бу
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

