Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/256GB 2020 (MYD82) бу
В наявності
Код товару: 788354
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/256GB 2020 (MYD82) бу
В наявності
Код товару: 788354
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
27 783
грн
30 561 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2020
Втілення функціональної швидкості, потужності та класичного дизайну.
Яскрава та потужна новинка 2020-го року не залишить байдужим жодного поціновувача техніки Apple.
Завдяки чипу M1, у якому використовується спеціальний контролер продуктивності, можна із легкістю працювати з місткими програмами чи серфити в інтернеті із мінімальною втратою заряду акумулятора.
Також енергоефективний процесор дозволив розробникам відмовитися від активного охолодження, тому ноутбук буде максимально тихим.

Продуктивність
Apple завжди задавала нові стандарти потужності. Новий MacBook Pro оснащений потужним SSD-накопичувачем з високою швидкістю послідовного читання до 3,2 ГБ / с. Працювати у автономному режимі тепер надзвичайно комфортно – до17 годин роботи в інтернеті за підключення до бездротової мережі та до 20 годин при відтворенні фільмів з програм.

True Tone та Dolby Atmos - яскраво та гучно!
Технологія True Tone максимально передає увесь спектр кольорів… до найменших пікселів! Картинка, без перебільшення, вражає та оживає кожного разу, як тільки ви вмикаєте свій MacBook. Неймовірне звучання більше не мрія! Стереодинаміки з широким динамічнім діапазоном та підтримкою відтворення контенту в форматі Dolby Atmos.
У дизайні тонкий та легкий, виконаний у лінійці класичних кольорів, неодмінно стане вашим найкращим помічником.
У дизайні тонкий та легкий, виконаний у лінійці класичних кольорів, неодмінно стане вашим найкращим помічником.

| Діагональ екрану | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M1 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 8 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Модель відеокарти | Apple M1 |
|---|---|
| Розмір | 1.56 x 30.41 x 21.24 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Час роботи від батареї | До 17 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2020 |
| Колір | Space Gray |
27 783 грн
30 561 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/256GB 2020 (MYD82) бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

