Кофеварка рожковая DeLonghi EC 685 W (EU)
В наличии
Код товару: 845489
Кофеварка рожковая DeLonghi EC 685 W (EU)
В наличии
Код товару: 845489
6 799
грн
8 799 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 660 грн
Защита от дефектов
660 грн
Полная защита
1 496 грн
Гарантия 2 года
від 1 100 грн
Защита от дефектов
1 100 грн
Полная защита
2 294 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип кофе | Мелена, Чалди |
|---|---|
| Тип управления | Кнопкове |
| Объем резервуара для воды | 1.0 л |
| Давление пары | 15 бар |
| Напитки | Эспрессо |
| Функции | Вибір обсягу порції, Одночасне приготування 2 чашок кави, Протикрапельна система, Регулювання температури, Регулювання жорсткості води, Автовимикання, Автоматичне промивання пристрою, Подавання пари, Підігрівання чашок |
| Технические особенности | Знімний піддон для крапель, Знімний резервуар для води |
| Мощность | 1350 Вт |
|---|---|
| Материал корпуса | Метал |
| Размер | 33 x 14.9 x 30.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Цвет | Silver |
| Кофемашины |
6 799 грн
8 799 грн
Купить в кредит
Кофеварка рожковая DeLonghi EC 685 W (EU)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




