Кофемашина SMEG EGF03CREU Cream
Под заказ
Код товару: 825509
Кофемашина SMEG EGF03CREU Cream
Под заказ
Код товару: 825509
47 899
грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 2 420 грн
Защита от дефектов
2 420 грн
Полная защита
5 486 грн
Гарантия 2 года
від 3 740 грн
Защита от дефектов
3 740 грн
Полная защита
8 480 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип кофе | Зернова |
|---|---|
| Тип управления | Кнопкове |
| Объем резервуара для воды | 2.4 л |
| Давление пары | 15 бар |
| Емкость контейнера для зерен | 250 г |
| Напитки | Эспрессо |
| Функции | Повідомлення про порожній резервуар для води, Сигнал про декальцинацію, Функція одночної кави, Функція подвійної кави |
| Технические особенности | Вбудована кавомолка, Знімний піддон для крапель, Знімний резервуар для води |
|---|---|
| Мощность | 1650 Вт |
| Материал корпуса | Алюминий, Нержавеющая сталь, Пластик |
| Размер | 443 x 334 x 430 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Цвет | Cream |
| Кофемашины |
Купить в кредит
Кофемашина SMEG EGF03CREU Cream
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом









