Кавомашина SMEG EGF03CREU Cream
Під замовлення
Код товару: 825509
Кавомашина SMEG EGF03CREU Cream
Під замовлення
Код товару: 825509
47 899
грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 2 420 грн
Захист від браку
2 420 грн
Чистий спокій
5 486 грн
Гарантія 2 роки
від 3 740 грн
Захист від браку
3 740 грн
Чистий спокій
8 480 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Зернова |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 2.4 л |
| Тиск пари | 15 бар |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Напої | Еспресо |
| Функції | Повідомлення про порожній резервуар для води, Сигнал про декальцинацію, Функція одночної кави, Функція подвійної кави |
| Технічні особливості | Вбудована кавомолка, Знімний піддон для крапель, Знімний резервуар для води |
|---|---|
| Потужність | 1650 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Нержавіюча сталь, Пластик |
| Розмір | 443 x 334 x 430 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Колір | Cream |
Купити в кредит
Кавомашина SMEG EGF03CREU Cream
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом









