Кофемашина Philips Series 3200 (EP3242/60) (EU)
В наличии
Код товару: 841986
Кофемашина Philips Series 3200 (EP3242/60) (EU)
В наличии
Код товару: 841986
25 099
грн
27 609 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 2 409 грн
Защита от дефектов
2 409 грн
Полная защита
5 499 грн
Гарантия 2 года
від 3 723 грн
Защита от дефектов
3 723 грн
Полная защита
8 499 грн
| Тип кофе | Мелена, Зернова |
|---|---|
| Тип управления | Сенсорне |
| Объем резервуара для воды | 1.8 л |
| Давление пары, бар | 15 бар |
| Емкость контейнера для зерен | 275 г |
| Напитки | Эспрессо, Капучино, Американо, Горячая вода, Лате макіато |
| Функции | Можливість програмування напою, Вибір обсягу порції, Одночасне приготування 2 чашок кави, Протикрапельна система, Регулювання міцності кави, Регулювання ступеня мелення, Регулювання температури, Автоматичне очищення від накипу, Подавання гарячої води для чаю, Попереднє змочування, Регульована висота дозатора/підставки |
| Технические особенности | Ємність для молока, Вбудована кавомолка |
|---|---|
| Мощность | 1500 Вт |
| Размер | 24.6 x 37.1 x 43.3 см |
| Вага | 8 кг |
| Цвет | Black |
| Кофемашины |
25 099 грн
27 609 грн
Купить в кредит
Кофемашина Philips Series 3200 (EP3242/60) (EU)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




