Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 (EU)
В наличии
Код товару: 844893
Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 (EU)
В наличии
Код товару: 844893
7 999
грн
12 429 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 659 грн
Защита от дефектов
659 грн
Полная защита
1 496 грн
Гарантия 2 года
від 1 099 грн
Защита от дефектов
1 099 грн
Полная защита
2 294 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип гриля | Закритий, Контактний |
|---|---|
| Тип управления | Електронне |
| Рабочая поверхность | Гладка, Ребриста |
| Съемные пластины | Да |
| Количество режимов | 9 |
| Мощность | 2100 Вт |
| Технические особенности | Звуковой сигнал, Антипригарне покриття, Піддон для жиру, Відкриття на 180°, Автоматичний сенсор |
| Материал корпуса | Метал |
| Размер | 189 x 345 x 367 мм |
| Вага | 6.8 кг |
| Цвет |
Black Stainless Steel |
| Грили |
7 999 грн
12 429 грн
Купить в кредит
Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 (EU)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




