Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 (EU)
В наявності
Код товару: 844893
Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 (EU)
В наявності
Код товару: 844893
7 999
грн
12 429 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 659 грн
Захист від браку
659 грн
Чистий спокій
1 496 грн
Гарантія 2 роки
від 1 099 грн
Захист від браку
1 099 грн
Чистий спокій
2 294 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип грилю | Закритий, Контактний |
|---|---|
| Тип керування | Електронне |
| Робоча поверхня | Гладка, Ребриста |
| З’ємні пластини | Так |
| Кількість режимів | 9 |
| Потужність | 2100 Вт |
| Технічні особливості | Звуковий сигнал, Антипригарне покриття, Піддон для жиру, Відкриття на 180°, Автоматичний сенсор |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 189 x 345 x 367 мм |
| Вага | 6.8 кг |
| Колір |
Black Stainless Steel |
7 999 грн
12 429 грн
Купити в кредит
Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 (EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




