Apple MacBook Pro 16'' Silver i9/16/1TB (MVVM2) 2019 бу
В наличии
Код товару: 788198
Apple MacBook Pro 16'' Silver i9/16/1TB (MVVM2) 2019 бу
В наличии
Код товару: 788198
30 800
грн
33 880 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Наличие Touch ID | Да |
|---|---|
| Год выпуска | 2019 |
| Цвет | Silver |
| Объем накопителя SSD | 1 TB |
| Наличие Touch Bar | Да |
| Процессор | Intel Core i9 processor, 2.3GHz |
| Видеокарта | AMD Radeon Pro 5500M with 4GB of GDDR6 memory |
| Процессор | Intel Core i9 |
| Диагональ экрана | 16" |
| MacBook бу |
30 800 грн
33 880 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 16'' Silver i9/16/1TB (MVVM2) 2019 бу
+ года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

