Apple MacBook Pro 16" Space Gray M2 Max 32/1TB 12CPU 38GPU 2023 (MNWA3)
Под заказ
Код товару: 805107
Apple MacBook Pro 16" Space Gray M2 Max 32/1TB 12CPU 38GPU 2023 (MNWA3)
Под заказ
Код товару: 805107
Колір:
Тип скла:
113 399
грн
125 873 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 3 508 грн
Защита от дефектов
3 508 грн
Експрес замена
13 155 грн
Защита экрана
11 401 грн
Гарантия 2 года
від 5 262 грн
Защита от дефектов
5 262 грн
Експрес замена
17 540 грн
Защита экрана
14 251 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 16" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M2 Max |
| Конфигурация процессора | 12 CPU / 38 GPU CORE |
| Оперативная память | 32GB |
| Объем памяти | 1TB |
| Видеокарта | Apple M2 Max |
|---|---|
| Размер | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.16 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2023 |
| Цвет | Space Gray |
| MacBook |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 16" Space Gray M2 Max 32/1TB 12CPU 38GPU 2023 (MNWA3)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







