Apple MacBook Pro 16" Space Black M3 Max 128/2TB 16CPU 40GPU 2023 (Z1AF001AM)
Под заказ
Код товару: 820590
Apple MacBook Pro 16" Space Black M3 Max 128/2TB 16CPU 40GPU 2023 (Z1AF001AM)
Под заказ
Код товару: 820590
221 997
грн
246 397 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 4 430 грн
Защита от дефектов
4 430 грн
Експрес замена
13 290 грн
Защита экрана
11 518 грн
Гарантия 2 года
від 6 645 грн
Защита от дефектов
6 645 грн
Експрес замена
17 720 грн
Защита экрана
14 398 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 16" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M3 Max |
| Конфигурация процессора | 16 CPU / 40 GPU CORE |
| Оперативная память | 128GB |
| Объем памяти | 2TB |
| Видеокарта | Apple M3 Max |
|---|---|
| Размер | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.16 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2023 |
| Цвет | Space Black |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 16" Space Black M3 Max 128/2TB 16CPU 40GPU 2023 (Z1AF001AM)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом
Корзина






