Apple MacBook Pro 16" Silver M4 Pro 24/512 14CPU 20GPU (MX2T3) 2024
Под заказ
Код товару: 836995
Apple MacBook Pro 16" Silver M4 Pro 24/512 14CPU 20GPU (MX2T3) 2024
Под заказ
Код товару: 836995
Колір:
Тип скла:
119 999
грн
133 199 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 3 504 грн
Защита от дефектов
3 504 грн
Експрес замена
13 140 грн
Защита экрана
11 388 грн
Гарантия 2 года
від 5 256 грн
Защита от дефектов
5 256 грн
Експрес замена
17 520 грн
Защита экрана
14 235 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип стекла | Standard |
|---|---|
| Диагональ экрана | 16" |
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M4 Pro |
| Конфигурация процессора | 14 CPU / 20 GPU CORE |
| Оперативная память | 24GB |
| Объем памяти | 512GB |
| Видеокарта | Apple M4 Pro |
|---|---|
| Размер | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.14 кг |
| Час роботи від батареї | До 24 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2024 |
| Цвет | Silver |
| MacBook |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 16" Silver M4 Pro 24/512 14CPU 20GPU (MX2T3) 2024
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






