Apple MacBook Pro 14" Space Gray M3 8/1TB 8CPU 10GPU (MTL83) 2023
В наличии
Код товару: 818183
Apple MacBook Pro 14" Space Gray M3 8/1TB 8CPU 10GPU (MTL83) 2023
В наличии
Код товару: 818183
Колір:
Тип скла:
71 049
грн
78 848 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M3 |
| Конфигурация процессора | 8 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативная память | 8GB |
| Объем памяти | 1TB |
| Видеокарта | Apple M3 |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2023 |
| Цвет | Space Gray |
| MacBook |
71 049 грн
78 848 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Space Gray M3 8/1TB 8CPU 10GPU (MTL83) 2023
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






