Apple MacBook Pro 14" Silver M4 Pro 24/1TB 14CPU 20GPU (MX2F3) 2024
Под заказ
Код товару: 837011
Apple MacBook Pro 14" Silver M4 Pro 24/1TB 14CPU 20GPU (MX2F3) 2024
Под заказ
Код товару: 837011
Колір:
Тип скла:
115 999
грн
128 759 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 3 504 грн
Защита от дефектов
3 504 грн
Експрес замена
13 140 грн
Защита экрана
11 388 грн
Гарантия 2 года
від 5 256 грн
Защита от дефектов
5 256 грн
Експрес замена
17 520 грн
Защита экрана
14 235 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип стекла | Standard |
|---|---|
| Диагональ экрана | 14" |
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M4 Pro |
| Конфигурация процессора | 14 CPU / 20 GPU CORE |
| Оперативная память | 24GB |
| Объем памяти | 1TB |
| Видеокарта | Apple M4 Pro |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.60 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2024 |
| Цвет | Silver |
| MacBook |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Silver M4 Pro 24/1TB 14CPU 20GPU (MX2F3) 2024
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






