Apple MacBook Air 15“ Midnight M4 24/512 2025 (MC6L4)
В наличии
Код товару: 842468
Apple MacBook Air 15“ Midnight M4 24/512 2025 (MC6L4)
В наличии
Код товару: 842468
Колір:
78 199
грн
86 019 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 15" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2880 x 1864 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Процессор | Apple M4 |
| Конфигурация процессора | 10 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативная память | 24GB |
| Объем памяти | 512GB |
| Видеокарта | Apple M4 |
|---|---|
| Размер | 1.15 x 34.04 x 23.76 см |
| Вага | 1.51 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Интерфейсы | mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe |
| Год выпуска | 2025 |
| Цвет | Midnight |
| MacBook |
78 199 грн
86 019 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Air 15“ Midnight M4 24/512 2025 (MC6L4)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






