Apple iPad Pro 11" M1 2021, 128GB, Silver, Wi-Fi (MHQT3) бу
В наличии
Код товару: 793735
Apple iPad Pro 11" M1 2021, 128GB, Silver, Wi-Fi (MHQT3) бу
В наличии
Код товару: 793735
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
24 200
грн
28 556 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 11" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2388 x 1668 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Сеть | Wi-Fi |
| Объем памяти | 128GB |
| Фронтальная камера | 12 Мп |
| Основная камера | 12 + 10 Мп |
| Процессор | Apple M1 |
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
|---|---|
| Интерфейсы | Thunderbolt, Bluetooth |
| Час роботи від батареї | До 10 годин |
| Биометрическая защита | Face ID |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Размер | 178.5 x 247.6 x 5.9 мм |
| Вага | 466 г |
| Цвет | Silver |
| Год выпуска | 2021 |
| iPad бу |
24 200 грн
28 556 грн
Купить в кредит
Apple iPad Pro 11" M1 2021, 128GB, Silver, Wi-Fi (MHQT3) бу
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




