Акустика Harman Kardon Luna Gray (HKLUNAGRYEU)
Под заказ
Код товару: 825845
Акустика Harman Kardon Luna Gray (HKLUNAGRYEU)
Под заказ
Код товару: 825845
5 999
грн
6 439 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 1 200 грн
Полная защита
1 200 грн
Гарантия 2 года
від 1 601 грн
Полная защита
1 601 грн
| Час роботи від батареї | До 12 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 20.1 до 50 Вт |
| Тип питания | От аккумулятора |
| Интерфейсы | Bluetooth |
| Защита от влаги | Так |
| Вага | 0.71 кг |
| Размер | 210 x 78 x 80 мм |
| Цвет | Gray |
Купить в кредит
Акустика Harman Kardon Luna Gray (HKLUNAGRYEU)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






