Акустика Harman Kardon Luna Gray (HKLUNAGRYEU)
Під замовлення
Код товару: 825845
Акустика Harman Kardon Luna Gray (HKLUNAGRYEU)
Під замовлення
Код товару: 825845
5 999
грн
6 439 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 1 200 грн
Чистий спокій
1 200 грн
Гарантія 2 роки
від 1 601 грн
Чистий спокій
1 601 грн
| Час роботи від батареї | До 12 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 20.1 до 50 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Вага | 0.71 кг |
| Розмір | 210 x 78 x 80 мм |
| Колір | Gray |
Купити в кредит
Акустика Harman Kardon Luna Gray (HKLUNAGRYEU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






