Мультипіч Philips HD9285/00 (EU)
В наявності
Код товару: 845037
Мультипіч Philips HD9285/00 (EU)
В наявності
Код товару: 845037
6 999
грн
7 909 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 663 грн
Захист від браку
663 грн
Чистий спокій
1 206 грн
Гарантія 2 роки
від 1 105 грн
Захист від браку
1 105 грн
Чистий спокій
1 608 грн
| Тип керування | Сенсорне |
|---|---|
| Кількість режимів | 16 |
| Тип покриття чаші | Антипригарне |
| Об’єм чаші | 7.0 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість чаш | 1 |
| Технічні особливості | Дисплей, Індикатор нагріву, Знімна чаша, Гриль, Таймер, Дистанційне керування |
| Вага | 6.25 кг |
| Розмір | 410 x 300 x 330 мм |
| Колір | White |
6 999 грн
7 909 грн
Купити в кредит
Мультипіч Philips HD9285/00 (EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом
Корзина

